Dārza apgaismojums

Dārza lampiņas ir ļoti iecienītas tiem, kuri izvēlas vasaru baudīt pa vakariem. Dārza lampas ienesīs Jūsu dārzā ne tikai labāku orientāciju un gaismu, bet arī papildinās visu Jūsu dārza arhitektūras un iekārtojuma vizuālās sajūtas.

Mūsdienu modernā stila apgaismojuma industrija piedāvā estētisku un funkcionālu dārza apgaismojumu, kas ne tikai izskatās labi, bet arī dod tieši Jums nepieciešamo apgaismojumu, pieskaņojot gaismas spilgtumu un toni.

Mājīgu atmosfēru ar atbilstošu apgaismojumu uz terases, balkona vai dārzā ir iespējams radīt ar solārlampām, laternām un gaismas virtenēm, tomēr šie ir tikai daži no variantiem, kā ieviest apgaismojumu ārpus telpām – gan ikdienā, gan ballītēm.

Solārās lampas ir ļoti ērtas un efektīvas, to lielākais pluss ir saules baterijas, kas darbina šo apgaismojuma objektu, līdz ar to Jums nav vajadzīgs elektrības pieslēgums. Saules baterija dienas laikā uzlādējas no esošās saules un tumsā spēj pilnvērtīgi veikt savu funkciju. Apgaismojums ar saules baterijām, sevišķi vasarā, ir ļoti labs ieguldījums un risinājums. Tās ir finansiāli izdevīgas, jo ir energoefektīvs risinājums un ir ļoti ērti lietojams. Kā arī dārza apgaismojumiem ar saules baterijām ir ļoti viegla uzstādīšana.

Pie durvīm lieliski izskatīsies laternas ar svecītēm, savukārt no koka uz koku novilktas gaismas virtenes ieviesīs jaunu skatu šķietami ierastajā vidē.

LEDvekals.lv dārza apgaismojuma elementi pieejami dažādos izmēros, dizainos un lielumos. Atrodi SEV īsto savai platībai!

 

Pieseko mums arī sociālajos tīklos 🙂

Instagram @led_uzstadisana un @ledveikals.lv

 

Facebook @LEDuzstadisana.lv un @LEDveikals.lv