Kāpēc nomāt, ja var nopirkt?

Noma vispiemērotākā ir kādam īslaicīgam vai vienreiz esošam notikumam, kas var būt dzimšanas diena, kāzas, korporatīvais pasākums, ballīte, fotosesija u.c. Šādos notikumos izdevīgāk ir iznomāt, jo īpašos pasākumos ir nepieciešami īpaši apstākļi, kas lielākoties nav ikdienišķi.

Kāzu organizēšanā un noformēšanā ļoti var izpalīdzēt mūsu LED spuldzīšu virtene, jo tieši mūsu virtenes ir pieejamas 3 krāsās (blata, melna, grafīta pelēka) un mūsu virtenes ir iespējams ļoti vienkārši savienot kopā līdz 120m vienā virtenē, kā arī pie mums ir pieejami dažādi virteņu izmēri sākot no 5m līdz 50m, ar dažādiem spuldzīšu ietvaru daudzumiem. Kā arī, lai Jūsu īpašā diena būtu vēl atvieglotāka LEDuzstadisana.lv arī piedāvā uzstādīt virtenes, līdz ar to virtenes tiks nogādātas pie Jums, uzstādītas un pēc tam arī veiksim demontāžu. Jums nebūs jādomā ne par saņemšanu/ piegādi, ne uzstādīšanu.

Ja Jūs kaut ko iznomājat, tad pēc laika to atdodat atpakaļ, līdz ar to tas nozīmē, ka šī lieta Jums neapniks un būs viegli to nomainīt.

Noma ir arī ideāls veids kā preci izmēģināt, iznomājot Jūs varat pārliecināties kā prece iederas, kā Jums patīk, ko vajag savādāku (piemēram krāsu vai garumu), kāda tā ir realitātē.

Iznomājot preci Jums ir iespēja iegūt pieredzi un pārliecināties dzīvē par preci, kura nav tik ikdienišķa.

Lielākoties noma nepieciešama īpašos dzīves mirkļos, kad nebūtu jāiespringst par detaļām, kas mirkli padara greznu, līdz ar to LEDuzstadisana.lv arī piedāvā ne tikai LED virteņu nomu, bet arī to uzstādīšanu.

Varat arī sev uzdot jautājumu-“Kāpēc pirkt, ja var iznomāt?”

Nomas cenas pie mums ir sākot no 10eur/ dienā.

Ar nomas piedāvājumu un visām cenām vari iepazīties mūsu uzstādīšanas pakalpojuma mājas lapā (www.leduzstadisana.lv)  sadaļā “Noma” vai spiežot ŠEIT 

Tomēr, ja vēlies iegādāties LED spuldzīšu virteni, tad to vari izdarīt mūsu internetveikalā ledveikals.lv vai spiežot ŠEIT

 

Lai vasara izdevusies!

Pieseko mums arī sociālajos tīklos 🙂

Instagram @led_uzstadisana un @ledveikals.lv

 

Facebook @LEDuzstadisana.lv un @LEDveikals.lv