Kāpēc tieši LED apgaismojums?

Ik vienam cilvēkam iepazīstoties ar jaunu preci vai pakalpojumu radīsies jautājums “kāpēc?”, mēs Jums atbildēsim uz šo jautājumu: “Kāpēc tieši LED apgaismojums?”. Šeit atbildi sniegt ir pavisam vienkārši, jo LED apgaismojumam ir priekšrocības, kas mūsdienās ir ļoti nozīmīgas.

Sākotnēji pirmā doma prātā ienāk par to, ka LED apgaismojums ir ļoti dizainisks un spēs pielāgoties ikviena cilvēka gaumei, tomēr nebūt tas nav svarīgākais! LED apgaismojums ir daudz draudzīgāks cilvēka veselībai, it sevišķi gada tumšajā sezonā, kad apgaismojums ir nepieciešams teju visu dienu. Nepareizs apgaismojums darba vietā, mājoklī vai jebkur citviet  var izraisīt acu plakstiņu iekaisumu jeb blefarītu, kas visbiežāk ir sastopams cilvēkiem vecuma posmā no 30-50 gadiem jeb cilvēkiem, kas savas ikdienas gaitas pavada darba vietā, tāpēc ir svarīgi darba vietā nodrošināt pareizu apgaismojumu, kam ir pareiza un piemērota gaismas temperatūra, lielākoties darba vietām piemērotāka apgaismojuma temperatūra ir auksti baltā vai neitrālā, jo tieši šīs apgaismojuma temperatūras palīdz cilvēkam koncentrēties. Apgaismojums ir viens no ietekmējošajiem faktoriem cilvēka psiholoģiskajam faktoram, kā piemēram, apgaismojums palīdz rosināt cilvēkam enerģiju, tāpat arī apgaismojums palīdz cilvēkam atpūsties, tāpēc apgaismojuma kvalitāte ir svarīga ne tikai darba vietā, bet arī mājās. Līdz šim gaismas aprēķini tika veikti galvenokārt publiskajiem objektiem, taču nu jau arvien biežāk patērētāji savos mājokļos izvēlas apgaismojumu, kas pilnībā atbilst viņu dzīves ritmam un veic vajadzīgo funkciju katrā telpā, ir svarīgi, lai apgaismojums būtu pielāgots katrai telpai.

LEDuzstadisana.lv Jums palīdzēs gan pareizā apgaismojuma izvēlē, gan arī palīdzēs noteikt katras telpas nepieciešamā apgaismojuma daudzumu un temperatūru, kā arī palīdzēs Jums uzstādīt izvēlētos gaismekļus. Uzticiet savu LED uzstādīšanu profesionāļiem!

Pieseko mums arī sociālajos tīklos 🙂

Instagram @led_uzstadisana

Facebook @LEDuzstadisana.lv