LED auto lukturi

Šodien ir pienācis laiks parunāt par auto. Jā, nu jau sen, arī auto ražotāji izvēlas strādāt ar LED apgaismes ierīcēm. LED apgaismes ierīces atradīsiet gan auto priekšējos lukturos, gan aizmugurē un pat auto salonā.

Sākotnēji ražotāji izvēlējās LED apgaismojumu izmantot priekšējo lukturu stāvgaismu aplikācijās un aizmugurē, bremžu papildu lukturī. Ar laiku, tehnoloģijai attīstoties ražotāji sāka piedāvāt arī LED dienasgaitas gaismas. Tehnoloģijām turpinot attīstīties, ražotāji izvēlējās atteikties no tradicionāli ierastajām halogēna un Xenon spuldzēm un sāka izmantot LED priekšrocības arī pamata apgaismes lukturos, pilnībā aizstājot halogēna spuldzes un Xenon tehnoloģiju. Mūsdienīgos auto, LED gaismas atrodamas pat cimdu nodalījumā.

Jautāsi – kāpēc tieši LED? Tādēļ, ka LED tehnoloģijas ļauj mazāk noslogot automašīnas ģeneratoru, jo tās patērē stipri mazāk strāvas un pie mazāka patēriņa tā pat spēj nodrošināt līdz pat 300% vairāk gaismas. Ar vien biežāk uz ielām pamanīsiet LED auto apgaismojumu, kurš ticis uzstādīts jau pēc auto iegādes. Ar vien biežāk redzēsiet gan tautā iecienītos LED-BAR gaismekļus, gan darba gaismas smagajai un meža tehnikai, tā pat arī piekabju un citu transportu aizmugurējo lukturus, stāvgaismas, virzienrādītājus un bākugunis.

Darba lukturi- LED darba lukturi būs izcila opcija meža tehnikai, lauksaimniecības tehnikai, ceļubūves tehnikai un citai tehnikai, kura mēdz strādāt arī dienas tumšajā laikā. LED darba lukturi izcili izgaismos platību jums apkārt. Darba lukturu gaismas stari tiek izkliedēti uz visām pusēm, lai pēc iespējas vairāk izgaismotu darba vietu.

LED tālās gaismas- LED tālās gaismas, jeb tautā saukti LED-BAR, būs lielisks palīgs cilvēkiem, kuriem tumšajā laikā sanāk pārvietoties ārpus pilsētu robežām. LED tālās gaismas pieejamas dažādās aplikācijās. Pieejamas gan vienkāršas LED apgaismes tehnoloģijas, gan arī LED LASER tehnoloģijas, kuras spēs izgaismot ceļu Jums priekšā līdz pat 2000m. Šie lukturi pieejami visdažādākajos izmēros un formās. Atliek tikai piemeklēt sev piemērotāko.

 Pieseko mums arī sociālajos tīklos 🙂

Instagram @led_uzstadisana un @ledveikals.lv 

 

Facebook @LEDuzstadisana.lv un @LEDveikals.lv