LED dekoratīvās (FILAMENT) spuldzes

Filamenta spuldze lielākoties atšķiras tieši ar to, ka tai izceļas un redzams LED kvēldiegs. LED kvēldiegs spuldzi padara dizainisku, līdz ar to dekoratīvu. Tomēr dekoratīvā spuldze nebūt nav tikai kā dekors, tā arī pilda apgaismojumam visas nepieciešamās funkcijas, tāpat kā parastā LED spuldze. Filamenta spuldzēm ir daudz un dažādi dizaini. Dekoratīvās spuldzes sniedz veco kvēlspuldžu efektu, tomēr tērējot 15x mazāk elektroenerģijas.

Vintage LED dekoratīvās spuldzes rada mājīgu, mierīgu atmosfēru, kas lieliski piemērota dekoratīvam apgaismojumam mājās, bāros vai izklaides vietās.

Galvenās lietas, par kurām jādomā, izvēloties LED kvēlspuldzi, ir: vēlamā forma – tas visvairāk ietekmē to, kā gaisma iekļaujas vai papildina jūsu pašreizējo dekoru vēlamā krāsu temperatūra – zemāka nozīmē vairāk siltumu un dzintara efektu cik vēlaties tērēt

Kas ir LED kvēlspuldze? LED kvēlspuldze ir paredzēta, lai imitētu oriģinālo Edisona kvēlspuldzi – pirmā veida spuldzi -, izmantojot mūsdienu LED tehnoloģiju. Ja vēlaties uzzināt vairāk par pirmajām Edisona gaismām, bulbs.com ir lielisks ceļvedis spuldzes vēsturē.

Galvenās iezīmes ir: to izstarojotais siltais, dzeltenais spīdumsstiklā redzamie garie, nereti savītie LED kvēldiegi

Dekoratīvajām spuldzēm var būt daudz dažādu formu, ieskaitot bumbas, čiekurus vai ūdens pilienus, sveces, zvaigznes un citas.

LED dekoratīvās spuldzes tika izstrādātas, lai atrisinātu tradicionālo oglekļa pavedienu un modernās volframa spoles tehnoloģijas izmantošanas problēmu,  energoefektivitātes trūkumu. Tā vietā gaismas diodes tiek rindotas rindā led dekoratīvās spuldzes iekšpusē, lai imitētu tradicionālā kvēldiega efektu, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas nekā sākotnējā versijā.

Iegūstiet vintage efektu: tas viss ir krāsu temperatūrā!

Viens no galvenajiem kvēlspuldžu iegādes iemesliem ir izmantot to sniegto siltās krāsas temperatūru priekšrocības, tāpēc, ir vērts saprast, ka lai iegūtu patiešām silti dzeltenu vai oranžu spīdumu, Jūs vēlaties iegūt īpašumā spuldzi ar zemāku krāsu temperatūru.

Tās nav parastās krāsu temperatūras, pie kurām esat pieraduši redzēt ikdienas spuldzēm. Šeit izstarotā gaisma ir daudz siltāka. Padomājiet par bagātīgiem dzeltenumiem, dzintariem un apelsīnu toņiem, kas rada patiešām mājīgu atmosfēru.

Silts nozīmē dzeltens / oranžīgs un rada mājiguma sajūtu, bet ir mazāk spilgts *

Auksts nozīmē tuvāk baltai vai dienasgaismai un var šķist gaišāks *

Tehniski tas nav “mazāk spilgts” vai “spilgtāks” – tas ir saistīts ar lūmena izvadi. Tāpēc nozare izmanto krāsu temperatūru, lai aprakstītu atšķirību starp parastu vannas istabas apgaismojumu un mājīgu viesistabas apgaismojumu, kur faktiskā gaismas plūsma (tehniskais “spilgtums”) ir vienāds.

 

Izvēlies savas FILAMENT spuldzes mūsu veikalā – Spied šeit

Pieseko mums arī sociālajos tīklos 🙂

Instagram @led_uzstadisana un @ledveikals.lv

 

Facebook @LEDuzstadisana.lv un @LEDveikals.lv