LEDveikals.lv jaunumi!

Laikam ejot uz priekšu arī LEDveikals.lv tam dodas līdzi. LEDveikals.lv nemitīgi paplašina savu piedāvātās produkcijas klāstu un cenšas saviem klientiem piedāvāt pēc iespējas labākus apgaismojuma risinājumus. 

Lai atvieglotu mūsu klientu rūpes un tie varētu sev nepieciešamās preces iegādāties vienuviet, esam nolēmuši paplašināt savu piedāvātās produkcijas klāstu arī ar produktiem, kas nav saistīti ar apgaismojumu. Tagad LEDveikals.lv atradīsiet arī dažādas vasaras preces, dārza mēbeles un darba instrumentus. 

VASARAS PRECES

Sadaļa kas izveidota par godu siltajiem vasaras mēnešiem. Šajā sadaļā atradīsiet stilīgus piepūšamos pludmales matračus, kas ļauj Jums maksimāli baudīt siltās vasaras dienas ūdens tuvumā. Mūsu piedāvātie pludmales matrači neatstās vienaldzīgu nevienu, pateicoties to īpašajam dizainam un lielajam izmēram. 

Lai vasara būtu jautra un izklaidējoša esam sarūpējuši arī preces bērniem.  Bērnu šūpoles ar divām sēdvietām ir lielisks produkts, ko izvietot savā dārzā. Šūpošanās ir jautra izklaide un pateicoties divām sēdvietām šūpošanās būs vēl jautrāka, jo šūpoties kopā vienmēr būs jautrāk, kā vienatnē.

Aktīvās atpūtas cienītājiem esam sarūpējuši lēkāšanas batutus. Lēkāšana pa batutu ir lieliska atrakcija ģimenes tikšanās laikā vai draugu lokā, lielisks līdzeklis pret garlaicību. Tas dod iespēju bērniem atbrīvot savu neizsīkstošo enerģiju, bet pieaugušajiem tā ir iespēja kopā ar bērniem spēlēties, atpūsties un sadedzināt nevajadzīgas kalorijas.

DĀRZA MĒBELES

Atpūta ir lieliska, ja tev ir lielisks inventārs. Ērtas un kvalitatīvas dārza mēbeles radīs komfortu un labsajūtu jūsu dārzā, terasē vai lapenē. Izdekorējiet sev vēlamo vietu ar spuldzīšu virtēm, novietojot tur elegantu dārza mēbeļu komplektu, pakariet šūpuļtīku, vai brazīlijas krēslu un Jūs vairs nevēlēsieties pavadīt siltos vasaras vakarus nekur citur, kā savā skaistajā piemājas dārzā. 

DARBA INSTRUMENTI

Pēc labas atpūtas ir nepieciešams arī labi pastrādāt. Esam izveidojuši sadarbību ar Nīderlandes kompāniju BATAVIA, kas piedāvā augstas kvalitātes, inovatīvus darba instrumentus DIY, dārzam un mājsaimniecībai. Dažāda vieda urbjmašīnas, slīpmašīnas, zāģi un kāpnes noderēs jebkurā mājsamniecībā, kuras iedzīvotājiem patīk pašiem radīt ko skaistu, paliekošu un noderīgu priekš sevis. Uzņēmums BATAVIA ir izveidojis specialistu komandu un sadarbojas ar augstas klases meistariem, lai radītu ērtus, drošus un inovatīvus darba instrumentus, kas garantē augstu instrumentu kvalitāti ar ilgu kalpošanas mūžu.

Skatoties nākotnē LEDveikals.lv turpinās paplašināt piedāvātās produkcijas klāstu, lai vēl vairāk atvieglotu mūsu klientu ikdienu, taču uzņēmuma pamatā viss paliks nemainīgi. Esam LED apgaismojuma pilna cikla servisa uzņēmums, kas piedāvā bezmaksas konsultācijas, veiksim nepieciešamos apgaismojuma aprēķinus, ieteiksim labākos un energoefektīvākos apgaismojuma risinājumus un uzstādīsim gaismekļus Jums nepieciešamajā vietā. 

Ar cieņu,

LEDveikals.lv 

LEDuzstadisana.lv