LED gaismas spektri

LED gaismas spektrs ir LED temperatūra jeb gaismas tonis, LED gaisma ir pieejama trīs spektros: 

siltā baltā krāsa – darbojas temperatūras režīmā no 2000K līdz 3500K. Spuldzes ar tādu krāsu temperatūru ir rekomendētas lietošanai dzīvojamās telpās. 
dienas baltā krāsa – diapazonā no 4000K līdz 4500K. Tā ir gaismas plūsma, kuru var lietot dzīvokļu tehniskajos telpās (priekštelpā, vannas istabā, tualetē), birojos, mācību klasēs, ražošanas cehos utt. 
aukstā baltā krāsa –   diapazonā no 5000K līdz 7000K. Ar šādu apgaismojumu apgaismo slimnīcas korpusus, tehniskās laboratorijas, parkus, alejas, stāvvietas, reklāmas paneļus u.c. 

Nepareizs apgaismojums darba vietā, mājoklī vai jebkur citviet var izraisīt acu plakstiņu iekaisumu Ir svarīgi darba vietā nodrošināt pareizu apgaismojumu, kam ir pareiza un piemērota gaismas temperatūra jeb LED gaismas spektrs. Apgaismojums ir viens no ietekmējošajiem faktoriem cilvēka labsajūtai, kā piemēram, apgaismojums palīdz rosināt enerģiju, tāpat arī apgaismojums palīdz cilvēkam atpūsties, tāpēc apgaismojuma kvalitāte ir svarīga ne tikai darba vietā, bet arī mājās. Gaismas aprēķini tika veikti galvenokārt publiskajiem objektiem, taču nu jau arvien biežāk cilvēki savos mājokļos izvēlas apgaismojumu, kas pilnībā atbilst viņu dzīves ritmam un veic vajadzīgo funkciju katrā telpā, ir svarīgi, lai apgaismojums būtu pielāgots katrai telpai.

Pieseko mums arī sociālajos tīklos 🙂

Instagram @led_uzstadisana un @ledveikals.lv 

 

Facebook @LEDuzstadisana.lv un @LEDveikals.lv

Iegādājies sev tīkamāko šeit: Veikals