LED spuldzīšu virtenes

Aktuāls apgaismojuma elements ir spuldzīšu virtene, kas ir paredzēta ārtelpām un ir iespējams uzturēt laukā visu gadu, neskatoties uz sezonu un laikapstākļiem, tomēr tuvojoties vasarai šādas virtenes kļūst aktuālākas, jo ir ideāls elements āra pasākumiem, lai kur jūs arī atrastos, virtenes ir iespējams savienot un līdz ar to arī pagarināt.

Spuldzīšu virtenes ir piemērotas jebkurai lokācijai, jāļauj vaļa tikai Jūsu radošumam un idejām. Virtene ir ļoti praktiska, to var ne tikai atstāt lietū, sniegā, bet tā arī ir viegli pārvadājama, ja Jums ir nepieciešams manīt lokācijas, piemēram, ja izmantojat tās kā fotogrāfiju fonu vai pasākuma lokācijas nomaiņai, pārvešanas laikā ir jāuzmana tikai pašu spuldzīšu drošība, lai tās netiktu traumētas.

Spuldzīšu virteni ir iespējams uzstādīt dārzā, parkā, pie jūras, terasē, ielas apgaismojumā, praktiski jebkur, ja Jums ir ideja un iespēja stiprinājumiem. Ar spuldzīšu virteni iespējams arī padarīt Jūsu uzņēmumu, iestādi vai māju ne tikai apgaismotu, bet arī ļoti gaumīgu un dizainisku, kas noteikti neatstās citus vienaldzīgus.

Pie mums spuldzīšu virtenes ir iespējams iznomāt un arī iegādāties. Kā arī veicam spuldzīšu virteņu un citu apgaismojumu uzstādīšanu.

Pieseko mums arī sociālajos tīklos 🙂

Instagram @led_uzstadisana un @ledveikals.lv 

Facebook @LEDuzstadisana.lv un @LEDveikals.lv